| pufoseniapuf a întrebat:

Deci vreau sa dau o mica petrecere la care sa ne uitam la un film. Am iesit cu cativa prieteni in oras si asa ne-a venit ideea, dar nu am nici o idee ce film ar fi potrivit. As vrea unul sa fie pe placul tuturor. happy Vreo idee? Ms anticipat!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Piraţii din Caraibe sunt mai multe părţi. Este un film amuzant, de aventură este foarte cool.
Van Helsing este un film fantasy, dramă, aventură este vrba despre un vânător de vampiri în special de Dracula din Transilvania. Merită să-l vezi.

| Dropsyyy a răspuns:

Deci stiu un film EXTRAORDINAR laughing care l'am vazut acum 2 zile. Se numeste '' De anul nou'' [ e superb] si e specific anotimpului.(stiu ca joaca Zac Efron si Sarah Jessica Parker) happy. Sper sa-ti fie de foloshappy Oricum, daca nu-l alegi, DISTRACTIE PLACUTAA!happy

| cornel13 a răspuns:

Ce zici de fast and furious 5?

| NEBUNATIKU a răspuns:

Incearca un film de groaza, sau si mai bine unul de comedie niste popcorn si sucwinking reteta unei seri de filme