| AdrianaL30 a întrebat:

Eu una ma consider urata (sunt cea din poza)...acum,astept parerile voastrehappy

Răspuns Câştigător
| madddd a răspuns:

Pai...orice persoana e frumoasa in felul ei. Nu trebuie sa fi neaparat frumos in exterior, frumusetea sufletului conteza pana la urma.Te inteleg cum e sa crezi ca esti urata si sa iti gasesti o multime de defecte pentru ca si eu am trecut prin aceeasi problema acum cativa ani.Insa daca ma intrebi pe mine esti chiar draguta si foarte simpatica. Sper ca ti-am fost de folos. :*

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Fiecare persoană e frumoasă în felul ei. happy

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Frumuseţea e ceva relativ. De exemplu, mie mi se pare că eşti chiar drăguţă, dar poate veni altcineva peste 5 minute care va considera că eşti urâtă. Depinde de fiecare persoană în parte, cu toţii avem viziuni şi gusturi diferite. happy

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Heii happy
Fiecare persoana e frumoasa in felul ei. Cu totii avem calitatile si defectele noastre.
Avand in vedere ca nu te cunosc, pot zice doar ca pari draguta din poza!
O zi faina, pa, pa!

| RebecCa11 a răspuns:

laughing Buna intrebarea asta rolling on the floor)
Orice fata isi vede imperfectiunile, si nu se considera "frumoasa" dar fiecare avem calitatiile noastre! Si nu e nevoie de nimeni sa iti zica ca esti frumoasa! Asta trebuie sa o simti tu! Daca tu gandesti asa... straight face