| elenutzaelenalovee a întrebat:

Eu una, ma consider urata sad! Voi ce credeti?! Sunt cea din poza.

Răspuns Câştigător
| alexia1908 a răspuns:

Heei. Nu esti urata. Nu exista oameni urati: ) cu totii suntem frumosi atat la interior cat si la exterior, chiar daca uneori nu vrem sa aratam asta. Esti chiar draguta! happy

13 răspunsuri:
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Banuiesc ca ai pus intrebarea asta numai ca sa iti spuna oamenii ca nu, tu nu esti urata, esti foarte frumoasa, toti oamenii sunt frumosi.

| Mayar a răspuns:

Doamne apara-ma de asa idei!
Uite-te la tine! Ce e in neregula? In loc sa iti para bine ca Dumnezeu te-a facut asa, nu esti asimetrica, nu ai suferit accidente, nu esti desfigurata, nu arati ca o ciudata, tu zici ca esti urata. Rusine sa iti fie! Sa nu te ma iaud ca mai spui asta vreodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste o punga.

Răspuns utilizator avertizat
| pufuletziii a răspuns:

Heeellooo! Trezeste-te! Esti chiar foarte draguta, unele fete ar putea fi invidioase!big grin Nu ai de ce sa ii faci grijioh go on

| elenutzaelenalovee explică (pentru pufuletziii):

Multumesc :*! Oare, adica cea pe care o credeam cea mai buna prietena, m-a facut urata...

| pufuletziii a răspuns (pentru elenutzaelenalovee):

Geloasa!oh go on Las-o naibii...

| elenutzaelenalovee explică (pentru pufuletziii):

Cine,geloasa?!

| pufuletziii a răspuns (pentru elenutzaelenalovee):

Asa zisa ta ''prietena''.

| Son1x a răspuns:

Hey,nu esti deloc urata P: esti chiar frumoasa tongue