| xDony a întrebat:

happy Imi dati niste sfaturi cu ce pot incepe o conversatie cu o fata kiss :X

Răspuns Câştigător
| alleluiaah a răspuns:

Pai poti incepe cu un simplu "Buna!" sau "Ce faci?". De la o discu tie banala puteti ajunge la lucruri mai serioase. big grin
Sper ca te-am ajutat happy

| xDony explică (pentru alleluiaah):

Mswinking

| alleluiaah a răspuns (pentru xDony):

N-ai pentru ce. Ma bucur ca te-am ajutat happy Mersi pentru fundita ^.^

| xDony explică (pentru alleluiaah):

Cp happy

| alleluiaah a răspuns (pentru xDony):

Ma gandesc ca din moment ce ai pus intrebare aici, nu e o fata oarecare. Ca sa fii sigur de ceea ce simte si nu numai, cere-i sa vorbiti putin in particular. Fiind singuri o sa poata sa fie ea insasi si sa nu fie nevoie sa spuna ceva doar ca sa isi pastreze reputatia pe care o are si sa nu fie adevarat. Daca vrei sa vezi ce simte pentru tine evita sa vorbesti cu ea pe net sau prin mesaje. Cel mai bine o sa fie daca vorbiti fata in fata. Succes!

| xDony explică (pentru alleluiaah):

Deja ne-am atasat foarte bine (eu cu ea) Mersi foarte mult pentru sfaturile date habar nai ce gest ai facut prin raspunsul asta cu cateva litere mi-ai schimbat viata mersi mult pentru ajutor

| alleluiaah a răspuns (pentru xDony):

Nu ai pentru ce. Ma bucur mult ca am putut sa te ajut. happy Bafta in continuare!

| xDony explică (pentru alleluiaah):

Multumesc happy

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti sigur ca meriti atentia unei fete daca nici nu stii sa incepi o conversatie?

| xDony explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca nu pot vorbi cu o persoana? Ha eu am pus intrebarea asta ca sa iasa perfect din prima :-P Nu vreau sa fac ceva gresit!

| Boubayern a răspuns:

Poti de exemplu daca are ceva mai greut in maini sa te oferi sa o ajuti...si de acolo incepe totul"Ma numesc...Tu? etc.

| xDony explică (pentru Boubayern):

Bun sfat! happy

| Boubayern a răspuns (pentru xDony):

Oricandwinking!

| xDony explică (pentru Boubayern):

winking happy

| Mandy21 a răspuns:

"Draguta? Ce faci? " poti incerca si asa sau " Am auzit ca vrei un partener cu care sa vorbesti foarte mult. Vreau sa fiu eu acela. "

| Maasdf a răspuns:

Pai poti sa ii scrii '' salut'' apoi zii ca vreti sa faci cunostinta fiindca e foarte draguta,, dar nici intr-un caz sa nu uiti sa-i faci complimente big grin fiindca fetelor asta le place chiar daca nu arata asta big grin si chiar daca te supara cu ceva sa nu incetezi sa mai vorbesti cu ea :d succese...