| amber4u a întrebat:

m-ar interesa si pe mine care stite un mod de a slabit doar ca nu as vrea o dieta cum e ducan. Nu vreau sa slabesc mult doar 4-5 kg am inteles ca e buna apa cu lamaie in fiecare zi timp de 2 saptamani si ca da rezultate voi ce spuneti?

2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Pai daca nu bagi in tine ca sin spitalu de urgenta cand o bei atunci ajuta.conteaza numarul de calori consumate. mai usor cu zaharul si fainoasele

| amber4u explică:

Scuza.ma thalyslly da nu bag in mine ca in spitalul de urgente am 1.60m si 55 de kg pana acum vreo 2 luni aveam 48-50 kg si am fost plecata de acasa si acolo mi.am c.am schimbat modul de a manca si de atunci m.am ingrasat si nu imi place acest lucru