| CuteCurly a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva filme HORROR? La Dead Silence, Wrong Turn, Chucky, alea le-am vazut, chiar mai multe. Am auzit de filmul 'Mama', v-ati uitat la el? E fain?

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Mama e prea tare.
L-am vazut o data la cinema si o data acasa.
A avut o poveste in spatele filumului, a fost bun.Dar nu cred ca-l vei gasi pe net.

| CuteCurly explică (pentru FearOfTheDark):

Ok, o sa-l caut, multumesc. Multi prieteni mi-a spus ' E naspa ' altii ' E super ' nu stiam pe cine sa cred. Mersi inca o data, o sa ma uit. ♥

| FearOfTheDark a răspuns (pentru CuteCurly):

Daca esti pasionata de efecte, machiaj si alte elemente din film o sa iti placa.

4 răspunsuri:
| Mistiss a răspuns:

Mda e fain si m-am uitat la el. Apropo ai zis sati mai zicem filme horror: true blood, rezidentivel6 asa se scrie.

| CuteCurly explică (pentru Mistiss):

Ok, mersi o as le incerc. happy