| AlexandraBanciu29 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred dar baiatul de care imi place imi spune ca nu ma place dar comportamentul lui fata de mine este foarte ciudat adica ciudat intr-un sens bun (tot timpul ma privea si imi zimbea foarte frumos si de fiecare data isi gasea o mica intrebare chiar daca era penibila dar totusi imi zicea ceva) timp de doua luni de zile nu mi-a mai raspuns la mesaj incepand cu o seara in care o prietena de-a mea ia spu ca a observat ca imi cam place de el sad (din acea seara nu mi-a mai raspuns la mesaje dar in schimb de fiecare data imi zambea cand ne intalneam si tot timpul ma salut) nu am inteles de ce a facut asta. Dupa atata timp s-a hotarat sa imi raspunda... Nu stiu ce sa cred! sad Daca ma puteti ajuta cu cateva parari lasati-mi un raspuns.Dau funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Poate ca ar vrea sa fiti doar amici. Poate ca este foarte timid. Poate ca nu o crede pe prietena ta si asteapta un semn de la tine. Este flatat de atentia ta, asa cum ar fi oricine.
Ai putea incerca sa faci tu primul pas catre el, cel mai rau lucru care ti se poate intampla este sa te refuze si chiar nu ai nimic de pierdut.

| AlexandraBanciu29 explică (pentru SkyPilot):

Multumesc! E o parere buna! happy

| SkyPilot a răspuns (pentru AlexandraBanciu29):

Pentru putin. Am uitat ceva: misca-te repede! Povestea asta dureaza de ceva vreme, s-ar putea sa isi piarda speranta si atunci chiar ca nu il mai intorci la tine!