| LoveIsLove4Ever a întrebat:

Hey TPU... o sa trec direct la subiect sad si anume: Sarutatul...
Nu sunt prea experimentata in acest domeniu. si nu stiu... nu simt ca sunt prea buna... azi am sarutat un baiat. adica pur si simplu ne-am blocat. cu privirea unul la altul. si sarutul a venit de la sine, pur si simplu, numai ca dupa o "pupatura" din reflex sa aruncat cu toata limba in gura mea. nu zic ca a fost scarbos, nu a fost. numai ca nu prea am mai stiut ce sa fac ca avea limba lunga rau laughing deci ma simt foarte rusinata ca spun asta, mai ales public, numai a vreau niste sfaturi despre acest tip de sarut, caci m-am simtit penibila dupa ce s-a terminat momentul laughing)

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Sa vin la tine sa te invat sa practici sarutul? laughing)

| BadAngel3 a răspuns (pentru Sofer):

Ooo, tot mai multe fete o sa fie tentate de ajutorul tau, mai smug

| Sofer a răspuns (pentru BadAngel3):

Cine nu ar vrea sa incerce. laughing

| LoveIsLove4Ever explică (pentru Sofer):

Eu big grin

| LoveIsLove4Ever explică:

Adica... nu stiu ce sa fac, cand se arunca cu limba la mine-n gura ce sa fac? sa ma arunc si eu sau... ce? omg ma simt asa de penibila sad

| Cristina13579 a răspuns:

Poate că și băiatul cu care te-ai sărutat nu are experiență și el pur și simplu a încercat să iți ofere un moment de neuitat dar nu a reușit. Dacă nu te jenează prea tare poate încerci să vorbești cu el și sa îi explici situația în care te-a pus. Dacă te jenează, așteaptă și vezi cum evoluează lucrurile între voi.

| Grumpy1780 a răspuns:

Cati ani ai?