| rebeca300 a întrebat:

Cumva sarutul french este ceva de genul cum ar fi il sarut notmal doar ca trec cu limba in gura lui sau cum?

Răspuns Câştigător
| Christos a răspuns:

Buna Rebeca300! Sarutul frantzuzesc incepe ca unul normal, apoi iti pui partenerul la incercare: ii introduci limbuta (numai varful) in gura si vezi care este reactia sa. Daca ii place, poti continua, atingandu-va varfurile limbilor, apoi, daca doresti poti sa-i bagi limbuta mai adanc in gura(nu prea adanc sa nu se innecehappy ). Daca se prinde si el de figura, totul merge ca la carte. Este un sarut senzual, lent, pasional, creaza dependentabig grin si poti incerca orice iti trece prin minte. Sper ca ti-am fost de ajutor :*(un french kiss happy )

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crew1shadow a răspuns:

Sarutul French este mult mai ciudat este ca cel obisnuit doar ca faza cu limba se face in afara gurii.adica este vizibil. funda? pls