| UnforgotableeeLoovee a întrebat:

Hey,TPU happy
Parul se poate colora cu creioane cerate? Adica, stiti cum e moda >: Am vazut pe we heart it o poza cu o fata care isi colora parul cu creioane cerate.Credeti ca merge? big grin
FUUNDAAA+VOOT >:

5 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5cFfCGv8ks8 Probabil cu creta de-asta isi colora parul.Nu stiu insa daca sau unde se gaseste in Romania. Daca gasesti pana la urma lasa-mi si mie un mesaj:D.Hope I helped.:)

| UnforgotableeeLoovee explică (pentru CandyTetris):

Este creta normala laughing Am vazut video-ul.
Te dai cu apa pe suvita respectiva apoi cu creta laughing

| pap3rclip a răspuns:

Nu se poate colora, si oricum cred ca apoi se ingrasa ingrozitor, nu tot ce vezi pe weheartit e adevarat :3 - daca vrei sa il colorezi cred ca ar trebui sa cumperi nuantator ca se duce repede happy

| iasmiasmina a răspuns:

Nu sunt creioane cerate..si eu m-am chinuit sa aflu ce sunt.trebuie sa ceri pastel(la un magazin pentru artisti) si pe cutie trebuie sa scrie soft pastel, nu oil pastel care contin mult ulei si nu merg

| RalluMrr a răspuns:

Merge cu creioane cerate si cu creta colorata.