| x3_5798 a întrebat:

Pentru fanii,, Vampire Knight", voi care credeti ca e povestea cea adevarata? Din manga su desenul anime?

2 răspunsuri:
| NymphetamineGx a răspuns:

Nu am prea inteles ce vrei sa spui, dar animeurile sunt ecranizarea manga; asta inseamna ca fac exact ce scrie in manga... si desen animat? O.o nu stiam ca e si asa ceva... eu am auzit doar de animeul Vampire Knight ^^.

| floOory a răspuns:

Poate ca anime-ul e inspirat din viata reala, nu poate fi adevarat pentu ca nu exista creaturi fantastice(vampiri, varcolaci, zombii)(eu una nu am vazut si de aia nu cred)