| Bubbchac a întrebat:

Sper ca o sa ma puteti ajuta. Asi vrea cat de curand, sa fac niste,, mici cumparaturi,, in SIR [ bucuresti ]. Si... nu stiu cam cati banii o sa'mi trebuiasca. Cam cat credeti ca imi trebuie pentru: doua perechi de skateri, 3 tricouri, doua perechi de blugi si un set de bratarii din caucius? Cel mai bun raspund, Funda si Vot, iar celelate Vot! Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Nam a răspuns:

Depinde de unde iti i-ei cate iti i-ei. dar daca vrei de firma... mall iti trebuiesc 5. milioane. daca vrei de la IDM sau eu mai stiu. cred ca 2 mil. ajung. Bafta big grin