| Bubbchac a întrebat:

Sper ca o sa ma puteti ajuta. tongue Asi vrea cat de curand, sa fac niste,, mici cumparaturi,, in SIR [ bucuresti ]. Si... nu stiu cam cati banii o sa'mi trebuiasca. Cam cat credeti ca imi trebuie pentru: doua perechi de skateri, 3 tricouri, doua perechi de blugi si un set de bratarii din caucius? big grin Cel mai bun raspund, Funda si Vot, iar celelate Vot! Multumesc Anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Alexutza6755 a răspuns:

Pai mereu noua fetele ne trebuie multi bani la cumparaturi.Dar ia-ti cat crezi ca este necesar.Nu se stie niciodata. Poate vezi ce va in magazin mai scump care-ti place mult si nu ai bani.
Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Joannaa a răspuns:

Buna,mai bine ia-ti toti bani decat sa risti nu ai de unde sa stii cand o sa mai ai nevoie de baniwinking