| TeamLana a întrebat:

Sunt dansator de mic, si ma duc la dansuri la Clubul Copiilor.
Prietenii mei spun, ca sunt gay ca fac dansuri.
Dece?

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Chiar nu pot sa inteleg de unde vin toate prejudecatile astea aberante. Ce legatura au dansurile cu orientarea sexuala? Asta nu spune nimic, e doar o activitate care iti place si de care esti pasionat, nu inseamna nimic mai mult. Nu-i lua in seama fiindca habar nu au ce vorbesc si poate chiar sunt invidiosi pentru chestia asta. Continua sa faci ceea ce iti place, fara sa tii cont de parerile persoanelor care nu sunt importante pentru tine, in special de astfel de pareri nejustificate, fiindca nu merita sa iti consumi energia cu asa ceva happy.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.
1.Aia nu-ti sunt prieteni, din moment ce fac astfel de "glume" nefondate, incercand sa para amuzanti.
2.Te intrebi de ce? Pentru ca le lipseste o farama de cultura si sunt inchistati intr-un mediu sarac din punct de vedere intelectual,adica traiesc printre prostie,inconstienta,subestimand arta si activitatile educative,sanatoase, carora merita sa te dedici. Dansul e un sport si o arta, care poate deveni la un moment dat un stil de viata.Asa ca uita de oamenii expirati si fa-ti prieteni care sa detina un gram de minte. Bafta la dans si numai bine.

| Rosemarie a răspuns:

Pentru ca sunt idioti.
in primul rand pentru ca asociaza o activitate cu orientarea sexuala si in al doilea rand pentru ca vad cuvantu "gay" ca pe o insulta... daca generatia noastra nu ar emintea deschisa la aceste cauze, atunci cine?!

| Archdaemon a răspuns:

Sunt idioti nu ii baga in seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci dansuri nu inseamna neaparat ca esti gay...bine asta nu si-n cazul in care-ti plac barbatiilaughing

| MG101 a răspuns:

Depinde ce fel de dansuri le arati...adica daca le arati un breakdance misto o sa le inchizi gura happy si can fetele o sa se uite la tine nu la ei sa le spui lor ca sunt gay... haha

| MG101 a răspuns:

Depinde ce fel de dansuri le arati...adica daca le arati un breakdance misto o sa le inchizi gura happy si can fetele o sa se uite la tine nu la ei sa le spui lor ca sunt gay... haha!

| DaFreakz a răspuns:

Nu i baga in seama ei vor sa te doboare, is niste fraieri :-J. Daca ei nu stiu sa puna piciorul drept in fara si celalalt in spate problema lor. Macar tu ai talent happy. Keep Going!