| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU..Sunt in clasa a8a. Vreau sa dau la profilul Uman, deoarece nu imi place matematica. Ce facultate imi recomandati, dat fiind faptul ca sunt foarte vorbareata, ma integrez destul de repede in noi grupuri, imi fac repede prieteni noi si ma plictisesc sau nu ma simt bine intr-un grup in care nu am ce/cu cine vorbi?

Multumesc, dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| Loredana_4143 a răspuns:

HA?! Iti place matematica si vrei la uman pentru ca esti vorbareata?laughing...Vai de capu' tauu.laughing

| Loredana_4143 a răspuns:

Ups.Se pare ca iar am dat-o in baralaughing. Imi cer scuzehappy

| EricaxD a răspuns (pentru Loredana_4143):

rolling on the floor si chiar acum voiam sa ma iau de tine sigh cu abureala din aia gen "citeste cu atentie" o.O

| kaTTsu a răspuns:

Aloo, fata mai ai pana la facultate nu mari pasul ca poti sa cazi, totul se face pas cu pas, nu este chiar asa de usor, asteapta calculeaza totul vezi cum inveti la liceu, singura iti dezvolti caracterul deoarece tu deprinzi cateceva din fiecare persoana pe care o stimezi si o consideri frumoasa sufleteste, care te atrage prin vorbe sau priviri deci ai mult timp sunt sigur ca vei alege cu mintea asa ca nu te lasa influentata de opiniile altora ai grija de tine.