| TnCristinaa a întrebat:

VA ROG SA MA AJUTATIIII Nu stiu ce sa mai fac..sunt trista mereu..parca nu mai am chef de viata deloc..imi place foarte mult de un baiat, dar el nu stie..nici nu stie ca exist(nu cred ca o sa ii spun vreodata)
El este din Bucuresti si eu sunt din Constanta..nustiu de ce il plac asa mult..nu imi explic..mereu ma simt prost..stiu ca niciodata nu o sa fiu pentru el..asta ma macina mereu..niciodata nu o sa fiu indeajuns de buna si nu o sa ajung la nivelul lui..nu o sa reusesc niciodata
Nu stiu ce sa mai fac..nu am chef de nimic..ma simt inutila si plictisita de viata..am o stare trista mereu Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Morrígu a răspuns:

De ce nu iti faci curaj sa-i scrii?
Daca tot sti atat de multe fara sa-l cunosti s-ar putea sa-l cuceresti pentru ca stii deja ce-i place.
Roaga-l sa te ajute cu ceva la care sti ca se pricepe.

15 răspunsuri:
| Morrígu a răspuns:

Nu prea m-ai lamurit.
Voi ati vorbit vreodata?
Sau e doar atractie fizica?

| TnCristinaa explică (pentru Morrígu):

Nu am vorbit niciodata..stiu foarte multe despre el..comportament..familie..ce face multe lucruri
Cat despre atractie fizica..nu e cel mai frumos din lume..lucrat la sala cine stie ce.e fotbalist la CSConcordiaChiajna si intra in a12a.face 18 in septembrie

| 16Gabriela a răspuns:

Vorbeste cu el, gasiti lucruri in comun happy Si legat de viata, iesi afara cu prietenii, prin parc sa va plimbati, poate crezi ca nu o sa te ajute dar pe mine m-a ajutat happy cand esti afara cu prietenii tai e mult mai frumos decat sa stai in casa pe calculator.

| AnotherOne02 a răspuns:

Te inteleg. Oricum eu m-am obisnuit sa ma simt asa.
Nu stiu ce ar trebui sa faci, daca stiam probabil ca nici eu nu mai eram asa.
P.S.:Si eu sunt din Constanta.

| TnCristinaa explică (pentru AnotherOne02):

Daca vrei da-mi id tau si mai vorbim

| AnotherOne02 a răspuns (pentru TnCristinaa):

ID-ul de la ce?straight face

| TnCristinaa explică (pentru AnotherOne02):

Mess

| AnotherOne02 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Totusi as vrea sa ti-l dau in privat deoarece nu vreau sa-mi vada toti mess-ul happy

| TnCristinaa explică (pentru AnotherOne02):

Da-mi mesaj

| AnotherOne02 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Nu pot trimite mesaj pentru ca sunt membru "junior"...

| TnCristinaa explică (pentru AnotherOne02):

Iti dau id meu in privat

| AnotherOne02 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Ok.

| ema42bia a răspuns:

Cel mai bine i-ai spune ce simti si el ar face la fel si puteti fi prieteni

| Gurghis_Madalina_1995 a răspuns:

Salut incearca sa te imprietenesti cu el, poate se va primi ceva dar daca nu iesi cu prietenii si gasesteti un baiat care sa-i placa de tine si tie de el,, bucurate de viata distractie cu prieteniilaughing

| skodafabia08 a răspuns:

Incearca sa gasesti pe alt cineva, si sigur iti va fi mai bine.