| Andra3000 a întrebat:

Hey TPU... vreau niste statusuri frumoase de la voi! Cel mai frumos primeste o Fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| DeEa_5512 a răspuns:

de Teutza, la data de 12 Octombrie 2007, 12:34.
Voturi: 1498 | Categoria: Statusuri Misto, Cool, Marfa

___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___

chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit

Nu lucrez in weekend si in zilele care se termina cu? i?winking

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Dk cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui k minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte...