| Sayiumi a întrebat:

vreau să fiu lămurit, sunt muzici pe Youtube pentru creștrea părului în engleză, sunete și au milioane de vizualizări și mai multe like-uri decât dislike-uri și numai comentarii pozitive, voi ce credeți? Eu nu pre cred in miracole dar oare e adevărat?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu chiar crezi ca iti va creste părul datorita unor „muzici"? Si tocmai in engleză.
Păi, părul tău stie limba engleză?

| LPCTSTR a răspuns:

Hai că pot spune c-a meritat să trăiesc ca s-aud și asta rolling on the floor

| Nemessys a răspuns (pentru LPCTSTR):

Si asta e doar inceputul

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Am auzit că dacă înveți chineză fața ta se va transforma în a cea a unui nativ chinez, dacă ai dinții portocalii te chiamă Vasile Portocal, dacă ești român cu față de chinez vei inventa o specie nouă, chinezoid, și mai știu eu mai multe dar mă abțin.

| Andrei200202 a răspuns:

Vrei sa spui ca sunt niste melodii pe Youtube in limba engleză care iti face părul să crească mai repede?

Răspuns utilizator avertizat
| Iubitaneglijata a răspuns:

Da, este. Am mai auzit ca daca te dai cu pasta de dinți pe ochi regulat o sa ai vedere nocturna