| micutsaa21 a întrebat:

vreau si eu cateva sfaturi cum sa slabesc si sa ma mentin..detalii daca se poatebig grin..Stiu ca diete, sport..etc..Dar as vrea un program ceva. daca se poate.dau fundalove strucklove struckpleasebig grin

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Degeaba iti dau un program, crede-ma, stiu din propria experienta, deci uite ce-ti zic :

MEREU sa ai o sticla de apa la tine, sa bei cand ti-e sete cam 2 cani, chiar daca simti ca nu mai incape, sa nu mananci dupa 6, sa faci 30 de abdomene in fiecare zi, si sa faci shopping cat mai mult, daca chiar nu ai chef de sport. Si apropo, sa mananci putin, deloc paine, si seara doar un bol mic de orez, fara carne sau altceva si poti inlocui doua mese cu cereale integrale gen musli, nu fitness, nu-s bune. Poti manca in fiecare zi daca chiar nu rezisti 10 grame de ciocolata NEAGRA. Deoarece contine multa cacao, nu contine mult zahar, si e foarte sanatoasa, dar vara nu-ti recomand, ci iarna sau toamna, asta am citit pe un site. Succes scumpo! Incearca sa te abtii! kiss Funda?

| micutsaa21 explică (pentru LalLyBoOmD):

Mrs frumoslove struck..nu am cine stie ce probleme cu greutatea da mai vreau sa dau cateva kg jos..in jur de 3-4 cam asalove struck

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru micutsaa21):

Da, stiu cum este, si eu la fel, iar cu programul de mai sus, am slabit aproape un kg jumatate intr-o 15 zile, deci cred ca este ok! Nu trebuie nici sa slabesti prea repede, deoarece pot aparea complicatii! Multumesc mult de tot pentru funda, scumpa! :* Toate cele bune si sper sa scapi de kg in plus! big grin

| micutsaa21 explică (pentru LalLyBoOmD):

Npk pisoiash eu trebuie sati multumesc pentru ca m-ai ajutatlove strucklove struck

| LalLyBoOmD a răspuns (pentru micutsaa21):

:*:X

5 răspunsuri:
| MihaM99 a răspuns:

Buna... incearca sa mananci cinci mese pe zi de cand te-ai trezit pana la sapte seara... vei slabi prin digerarea lor