| bunnycute a întrebat:

Hey!

Va rog mulllllllt de tot sa imi rasp la aceasta intrebarebig grin:*

Pt baieti:

1.As vrea tare mult sa stiu cum arata fata perfecta in mintea voastra.

Adica:

-cum ati vrea sa se comporte;

-cum sa arate(in afara d forme(de acest lucru sunt sg ca pe niciun baiat nu l-ar deranja) vreau sa stiu cum ati vrea sa aive parulbig grin, sa fie naturala, mai aranjata, cat mai aranjata etc.)

-ce chestii sa ii placa(sporturi, filme, muzica s. a.)

-cum sa vb

-sa fie mai matura sau mai copilaroasa

-etc.etc.etc

Dar nu vreau sa fie chestii la misto sau altceva.Sa fie "adevarul adevarat"

2. Uneori ar trebui sa faca ea primul pas sau sa astepte sa il faca baiatul?(nu ma refer intr-o relatie, ci atunci cand ea il place si poate si el, dar cu toate acestea nu sunt impreuna).

3.Atunci cand va place d o fata, cum ii aratati/demonstrati acest lucru?(in afara d a-i spune)

Multumesc mult de tot.

fundita.

As vrea sa fie macar minim 5 pareri, daca se poate.

1 răspuns:
| lavyniutza a răspuns:

Pai.Nu conteaza cum credem noi ca ar trebui sa arate fata perfecta.Depinde numai de tine. Daca esti indragostit de o fata este perfecta pentru tine.