| pcsisoft a întrebat:

Heyy! Am o problema foarte nasoala!
Mi s-a spus ca am "FIMOZA"
, dar imi este rusine sa le spun parintilor!
Spuneti ce si cum sa fac!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Citeste aici care sunt complicatiile fimozei netratate!
https://www.medlife.ro/......teaza.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este sa le spui direct fara sa iti rusine mai ales cand este vorba despre santate, si vei vedea ca te vor intelege.

| RainbowD a răspuns:

Nu stiu ce inseamna fimoza, dar de ce sa nu le spui parintilor? Nu cred ca prietenii sau altcineva te ajuta mai mult de cat ar face-o parintii tai. Dupa parerea mea ar fi bine sa le spui lor ce probleme ai. Ei sigur te vor ajuta, ca pana la urma esti copilul lor.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Trebuie să îi zici lu' tac-tu să îți facă o programare la un chirurg pentru a corecta problema... Ideea e că aproape toți băieții se nasc aşa iar la musulmani şi evrei se practică circumcizia mai exact le taie pielea de pe pu.lă