| Geody00 a întrebat:

Heyy`.Este un baiat care am fost cu el aprox.2 lunii. Apoi a intervenit o fata ( care nu ma sufera pe minee ) si i-a spus ca il placee si k e nebuna dupa elll.Din pacate acum sunt impreuna si pe mine ma doare.Insa am o verisoara care a vb cuuu ell si i-a spus ca tot de mine ii placee ffff multt darr nu.i place sa franga inimiistraight face intr-adevarr ca la scoala sta cu ea mai mult decat cu mine dar pe mess imi spune ca ma iubestee si chestii.La scoala numai dupa mine se uitaa si cand vrea sa vb aceas fata se baga. Spuneti.mi ce as putea face in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| PedoFrog a răspuns:

Daca te iubea cu adevarat, nu se despartea de tine!
WTF? De ce ti'ar mai spune ca te iubeste cand de fapt sta cu ea?
Parerea mea este ca nu poate fi vorba de REAL LOVE dupa 2 luni de relatie.
Cum iti spune tie ca te iubeste, asa poate ii spune si ei! xD

It's only ur decission! happy

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Daca intr-adevar te iubea nu se despartea de tine sa fie cu acea fata. Tu l-ai ierta, avand in vedere ca el te-a lasat pentru alta? L-ai primi inapoi?

| Geody00 explică (pentru Emena):

Asa este..Nuj ce sa fac.thinking Tu ce spuii`? Daca m.ar intreba sa ne impacam ce sa.i spun?

| AdyAdeluş a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el si sa ii spui fetei sa il lase in pace exact asa mi s-a intamplat si mie.Iti povestesc pe mess id-ul meu ady.adelus

| strawberrycool14 a răspuns:

Cauta baiatul care te merita! caci mai sunt miliarde pe lumea asta! stiu ca e greu la-nceput dar nu are un caracter frumos daca amageste 2 fete, facandu-le sa se urasca intre ele!

| Piticottt a răspuns:

Lupta pentru el! happy