| dasda a întrebat:

Buna TPU:X. Am si euu o "problema". M.am despartiit de prietenuull meu acuum 3-4 saptamanii.[ bine... el s. a despartiit de mineestraight facecrying.] Problemaa este ca e cu mine in clasa!straight face. si oricat as incerca sa il uit, nu pot.straight face Chiar daca incerc sa ma prefac ca nu. l vad, ca nu ma intereseaza persoana lui, trebuie` neaparat cineva sa vb de el...sa ii pronuntee numelee.etc. siii el mereu se uit la mineestraight face si azee cand a iesit la tablaa ca trebuiaa sa il ascultee, se uitaa fix in ochii meiistraight face. [mi s. a mai intamplatt asta de 2 orii]. Intrebaree: Crede. ti ca ma mai iubestee?straight face [ p. s mi. a spus caa s. a desp. de minee ca. nu ii placea comportamentu meuthinking sau cevaa de genuuhappystraight face ]

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Poate te mai iubesti dar daca s-a despartit de tine nu cred ca a fost doar comportamentu CEL MAI BINE E SAL UITI si l scoala se mergi cu pr tale unde nu e el sa iesiti din cls in ore sa f atenta l profa sau sa vb cu colege tale sa ask muzicaa si poate sa incerci sa iti gasesti alt prieten care sa te accepte asa cum esti

4 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Gaseste pe scribd manualul "Arta impacarii". Descarca-l si citeste-l cu atentie. Te va linisti, iti va da o speranta si... chiar functioneaza. Lectura este usoara, placuta si la un moment dat fiecare ne putem regasi in acele situatii. Aplica ce scrie acolo intocmai ca si pe o reteta prescrisa. Vei constata efectele benefice. Iti doresc multa putere ca sa poti depasi acest prag atat de greu.

| Bulinaaaaa a răspuns:

Nu stiu daca pot spune ca te iubeste. poate el vrea sa ramaneti prieteni buni. cat timp ati fost impreuna?
Eu iti doresc multa bafta sh sa ia grija de tine. mult norock:*

| qwertyz a răspuns:

Eu cred ca te mai iubeste dar a vazut alta mai frumoasa laughing

| SpagheteCuKetchup a răspuns:

Stii cum e?
Odata si odata din iubire ramane doar obisnuinta si respectu`nu stiu cat ati fost impreuna, dar la unii baieti relatiile sunt asa ca pasarile:vin primavara si se duc toamna...la altii mereu e primavaralaughing