| FitzeDeStrada a întrebat:

Heyy TPU:*Vreau si eu va rog statusurii mai dure, mai....vulgare si de prietenie si de indiferenta,dar din astea cu semne, cu TzZzZ si ShHhH, stiti voi! Cele mai tari si cele mai multe primesc fundita:X

Răspuns Câştigător
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ. Te tin la distanta, Ma fac ca nu iti dau importanta, Situatia`i mai complicata, Sunt o fata RASFATATA!; x Timpu' vindeca rani dar ucide sperante; x nu pot sa ma feresc de amintiri exact ca de gloante; xwinking Si e un nou inceput. Nu uita ce ai avut in trecut. Dar lasa totul de o parte. Ca nimic nu te mai iarta Si tu le ierti pe toate. Stie sa danseze, stie cum sa procedeze stie sa te ruineze, sa te bulverseze sa te amendeze, sa iti demonstreze ca nu are cum sa nu te intereseze. Incepe sa mi se faca dor, de cum eram când eram copil atunci credeam ca pot sa zbor.♥ Vrei sa o vezi din nou intrând pe usa, dar nu apare. Nu întelegi cum ieri a fost dependenta, azi nepasatoare. Esti raspunzator pentru cum se-mbraca, motivul pentru care ar iesii noaptea pe strada, tu influentezi felul in care se poarta, ca tot ce face e pentru ca tie sa-ti placa.♥ ~ Uneori, când asculti o melodie trista si privesti în jurul tau, îti imaginezi întreg videoclipul...Cu tine si el in principalul rol love struck ~ Vrem baietii gata sa ne iubeasca..nu avem nevoie de golani sa ne dezamageasca!" Rasul ei copilaresc ti-a ramas in adancu' sufletului. e inocenta, dementa, dulce când vrea. si ar fi putut fi. doar a ta!love struck OK Tai-o, pleaca Cara-te, dispari Zbori, sterge-o Calc-o, evapora-te, Mori Da-ti foc, fa-te scrum Arzi in culori, Stinge-te si suflate singura Ca-mi dai fiori:-& rolling on the floor A trecut mult timp NOI doi ne-am schimbat. Toth ce`a fost frumosh NOI n`am uitat. Deshi au fost piedici NOI am rezistath. Cu tine niciodata n`am tzinuth capul aplecath.♥? Inainte sa ma nasc mamei i s`a ghicit in carti ca va face o fata ce va umbla cu vagabonzi`:X ..Va` fuma si se va droga`, dar nu printre golani.Toata viata se va gandi doar la barbati, sex si bani. Ea a fost langa mine cand altii cautau doar scuze! Am invatat atatea, si am
vazut cu greu Ca prietena cea mai buna inseamna o a2-a Eu.♥ viata nu`i roz! [-x noi, o vopsim in verde! :X am pierdut tot, deci nu mai avem ce pierde!\:d/ noi nu bem de suparare, noi bem de sete! :X suntem la poarta iadului, si taiem bilete! E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior
Am stilu` meu propriu` de viata` Fac un pas` sh stau in fata`
Oricee ` ღ S`ar Intampla ` ● ` Nu Raman ` In Spate ` ╚» ` Am Grija Sa ` Fiu ` ღ ` Mai Presus De toate.

2 răspunsuri:
| Mada_Mays_1994 a răspuns:

A injuri pe net, Wow! Cat esti de puternic! Da-te-n pul* mea de pinguin schizofrenic! Ingerul meu sta drogat pe canapea! Vezi coaieeeeeeeeeeeeeee, ca n-ai grija de persoana mea?;|| Cand vrei sa faci un lucru fa`l cu cap fata mea`degeaba stai uh deasupra, daca el nu simte nimic, decat pentru ea!tongue Si daca ma port ca o copila, ce? Mai bine copila ca mine decat curva ca tine!:p Totul pana la sora mea! Daca te iei de ea`te iei de viata mea! x-( Stii care e diferenta intre mine si ea? Eu nu sunt jucaria nimanui cum este ea.:p Hai nu o mai da la intors ca stiu ca iti place`:-> nu vei mai gasi uh proasta ca mine sa-ti faca tot ce`ti place! Degeaba ai tot ce iti doresti, daca esti o curva penala care nu sti sa iubesti!

| FitzeDeStrada explică (pentru Mada_Mays_1994):

Mai ai? Imi plac, dar vreau altele, mai multe! Multumesc:*:*