| eElyy a întrebat:

~Heyy~

Vreau sa scriu o poveste pe pagina mea de pe facebook, dar nu imi vine nici o idee in minte. Despre ce sa o fac? Ma puteti ajuta?

Dau Funda

Răspuns Câştigător
| KatlynKim a răspuns:

Of of, daca nu stii despre ce sa fie e clar ca nu o sa ai prea multe idei cand o scriihappy dar eu iti dau totusi cateva idei: O fata care traieste la tara si se indragosteste de un baiat ''plin de lux'' si foarte bogat. Sau o fata care iubeste un baiat care e genul de baiat rau care nu pune suflet in relatii. Sau o fata care este luata din luxul ei din viata urbana si este mutata la tara departe de civilizatie, se indragosteste si tot asa. Sau poti scrie ceva legat de paranormal.
Cam astea sunt genul de povesti cautate pe facebook.

3 răspunsuri:
| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Despre inteligenta romanilor ce crezi tu despre ea, o intamplare din viata ta care te-a marcat rau sau bine, o lectie pe care ai invatat-o in viata si te-a ajutat! te-ai intrebat vreodata cine ne-a creat, de ce si care e de fapt scopul vietii!

| Michaelutzu a răspuns:

Despre cum ar fi viata daca ar fi cu susul in jos laughing
Sau cum ar fi viata daca noi am fi animale,
Sau cum ar fi viata daca ar mai exista dinozauri laughing

Succes =D

| eElyy explică (pentru Michaelutzu):

As prefera sa fie despre o fata care..Nu stiu. Si nu stiu cum sa continu.