| Mady22 a întrebat:

Salut mîine e ziua tatălui meu și nu știu ce cadou să-i iauu!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Cu placere!big grin

9 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Un ceas in functie de personalitatea lui, sau daca nu vrei sa te duca la multi bani, iti recomand un set pentru barbati de la oriflame.

| Mady22 explică (pentru Reek54):

Ar fi o idee bună un sett de la oriflame dar nu prea am timptt trebuie ssă aștept mult dar ziua lui este mîine mersi :X

| Reek54 a răspuns (pentru Mady22):

Daca nu te-ai gandit din timp.

| CleverAdvisor a răspuns:

Un delfin.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Iai ceva ce stii ca isi doreste!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei poti sa-i iei o cravata un tricou niste adidasi! Orice el sigur se va bucura oricum nu inseamna ca nu poti sa-i iei tu ceva ce i se potriveste. Sper ca te-am ajutat. Succes

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Daca tatal tau este mai elegant poti sa-i iei o cravata un ceas o camasa, iar daca se imbraca mai sport ia-i niste adidasi un trening sau ceva ce isi doreste de mult! Poti sa-i ceri sfaturi si mamei tale sa vezi ce isi doreste tatal tau sau ai putea sa iei un cadou impreuna cu ea! Incearca daca totusi nu esti sigura de ce ii vei lua incearca sa-l supraveghezi sa mergi cu el prin magazine sa vezi la ce se uita dar oricum orice ii vei lua va fi mai mult decat fericit deoarece este de la tine! Succes si la multi ani tatalui tau!big grin

| Mady22 explică (pentru GaBrYeLa18):

Mersi pot ssĂ-ți dau funda ) dar mai aștept puținwinking

| GaBrYeLa18 a răspuns (pentru Mady22):

Cu placere!big grin

| Coolgirlexy a răspuns:

Eu tatalui meu i-as lua ceva ca un: catel, roman politist, un CD cu o formatie de rock veche.