| Mariadk544 a întrebat:

Heyyy! Mi-am pătat caietul de cerneală, am șters cu picul și acum a rămas pată, știți cum se face foaia când dați cu picul?
Întrebarea mea e, cum pot să scot pată asta urâtă? Am pătat multe foi și acum nu mai am caiet estetic.

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai bine iei un caiet nou.

| Mariadk544 explică (pentru Hyperion7):

Nici nu l-am terminat pe tot... mai am jumătate de caiet. E păcat sa nu scriu și pe acea jumătate rămasă.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mariadk544):

Te cred, dar asta ar fi cea mai ok soluție

| Alex00615 a răspuns:

Poti incerca sa stergi cu acetona pentru unghii, dar e posibil sa ramana asa pata ca foile de caiet nu se curata atat de usor