| Cristina8145 a întrebat:

nu cred ca este categoria potriva pentru aceasta intrebare. insa acum cateva zile aveam o pata de cerneala pe o pereche de pantaloni si am sters cu picul. s-a luat pata de cerneala insa a ramas o urma alba pe pantalon. stiti cumva cum pot sa scap de aceasta pata? (materialul este coton) am incercat cu vanish dar nu mergesad funda

1 răspuns:
| WeaponGirl a răspuns:

Urma aceea alba nu e cumva decolorare? uita-te bine ca daca e asa...nu prea mai ai ce sa faci
daca nu incearca sa cureti cu otetwinking