| bianka_5500 a întrebat:

Hi!(baieti cei de20-23ani)ce parere aveti despre pustoaicele de 15 ani da care seamana mai mature? chestia e ca un baiat de 23ani imi facea curte dar mi s pare ca eram o simpla distractie pentru el si vreau s aflu deci care e parerea voastra, nu luati serios?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cred ca stii si tu care e adevarul in situatia asta.Indiferent cat ai parea de matura, varsta din buletin nu minte niciodata.Ciudat,in mod normal femeile fac orice ca sa para mai tinere si pustoaicele ca sa para mai mature.Inca un paradoxoh go on
La cei 23 de ani lui vrea altceva de la o relatie.Si nu cred ca ti-ar placea sa obtina ce vrea si apoi sa te abandoneze ca o masea stricata.Treci a noua, te duci la liceu, vei cunoaste baieti de varsta ta.Asa ca ai unde alegewinking

| bogdan14 a răspuns:

Haha laughing vrea sa iti arate patul lui laughing