| malaua a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care poarta esarfa?
e la moda chestia dar. unora li se pare super tare si unora li se pare gay.
care ar fi parerea voastra daca in toata scoala/liceul/locul de muca etc. ar fi doar 1-2 baieti cu esarfa?

Răspuns Câştigător
| Ğίααα a răspuns:

Mie mi se pare super love struck. Multi baieti la mine in liceu poarta esarfawinking

12 răspunsuri:
| LifTwist a răspuns:

Mie mi se pare smexy! love struck

| Bebelushaaː a răspuns:

Mie mi se pare foarte ok :x
Uite`te la baiatu din dreapta
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:17&biw=1020&bih=541

E foarte faina esarfa daca stii cu ce sa o porti;)
Deci nu e gay, in niciun caz :|
Pupici:*

| allyson a răspuns:

Depinde de la caz la caz, dar in mare parte mi se pare gay

| piktor a răspuns:

Gay categoric
ce dracul. daca vad pe vrunu` cu esarfa ma duce cu gandu ca ala nu`i destul de barbat si terbe sa poarte guleras ca sa nu raceasca la gatulet
iarna ma plimb in tricou pe strada si fetele rosesc cand ma vad smug

| littleangel_1397 a răspuns:

Esarfele sunt super big grin atata timp cat nu le poarta la treinicstraight face
la mine in liceu sunt destui care poarta frecvent esarfa si stiu si la ce sa o poartebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca lor le place sa poarte. sa poarte. E o.ca.Nu mi se pare nimic de acuzat sau ciudat.Era o vb.nu e frumos ce e frumos e frumos ce-mi place mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esarfa pentru baieti nu este deloc gay. este o noua moda iar la mine in clasa si in scola poarta multi baieti esarfa chiar si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poate ar fi cool poate ar fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc gay. mai bine taceti voi din gura taranii ca nu stiti ce se poarta oh go on

| nr1 a răspuns:

Gay

| nr1 a răspuns:

Misto