| poops79 a întrebat:

Hi TPU, ajutati-ma va rog mult cu niste statusuri inteligente, filozofice!

4 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

"Doua lucruri sunt infinite : universul si prostia umana.Totusi, primul nu e sigur." Sau, cel mai bine ar fi sa pui " simptomatic, idiosincrazia dilematica isi reverbereaza atenuant ecourile absconse protoarmonice din spatele semitranscendent si disonant al obscurantismului incandescent de sorginte medievala " si sa vezi cine iti va spune ca propozitia nu are sens tongue

| ᵖᵘᶠᶠʸˡᶤᶜᶤᵒᵘˢˢ☠ a răspuns:

In the first place, God made idiots. That was for practice. Then he made school boards.
Begin at the beginning and go on till you come to the end; then stop.
You never know what is enough, until you know what is more than enough.
Visul nu-ţi poate fi furat de către nimeni...doar înlocuit de un alt vis mai strălucitor şi înalt.
Nu e de ajuns sa ai inteligenta; trebuie sa o si folosesti.

E puţin ambiguă cerinţa.thinking

| estera a răspuns:

Nu exista caracter fara inteligenta si nici inteligenta nu se formeaza fara caracter