| Kenyy01 a întrebat:

In curand se apropie aniversarea iubitei, si as dori sa îi cumpar un inel. Credeți ca este un cadou potrivit? Adica, sa nu se înteleaga altceva prin cadoul acesta (logodna sau ceva), pur si simplu sa fie doar un cadou si nimic mai mult. Credeti ca i-ar placea? Voi daca ați primii un astfel de cadou cum ați reactiona? (Ma refer la fete)

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eventual mai ia-i ceva pe lângă inel, gen o brățară. Ia-i un set care să conțina și inel și atunci nu mai ai belele

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi cumperi o brățară.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine cumpără-i altceva, poate o să interpreteze greșit dacă îi iei un inel.

| Petru535 a răspuns:

Depinde de ce inel ii cumperi. Și depinde și de fata. Dacă ea își dorește de mult un inel ai putea sa îl faci cadou... Dar într un mod ca să nu para ca ești emoționat și mna...Ca o ceri în căsătorie. Dacă nu își dorește un inel neapărat eu zic ca mai bine i-ai oferii altceva, ca de ex. O brățară sau ma rog. Ceva care sa ii placa.

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, o idee genială de cadou pentru relații este un starmap personalizat cu data în care v-ați combinat și o dedicație frumoasă.
Un star map e o hartă stelară cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine. Check it out here: https://starmaps.ro/