| madymadalina99 a întrebat:

Hi TPU.Am si eu o problema mare...la scoala toate fetele au unghiile super mari si eu vreau sa le am la fel dar nu imi cresc deloc si atunci cand imi cresc cresc albe daca stiti la ce ma refer si le tai.Stiti cumva un tratament? Urgent va rog! apropo dau fundawinking

1 răspuns:
| Adryana a răspuns:

S-ar putea sa ai lipsa de calciu.Un tratament ar fi ulei caldut cu zeama de lamaie. Exista si tratement pentru unghii (sau baza ) cu care se da inainte sa te dai cu oja; intareste unghia.Bafta!