| vally400 a întrebat:

Hi TPU cate episoade din naruto shippuden exista? funda.

Răspuns Câştigător
| Șușșș a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/naruto-shippuden-episodul-199/
199 :>
Si ala e ultimul episod, daca vrei sa-l vezi online. funda :)?

6 răspunsuri:
| C1p1 a răspuns:

Pana acu s-a oprit la 199 happy urmeaza sa apara 200'ele :X:X

| Miky a răspuns:

Pai Naruto Shippuden nu s-a terminat dar am auzit ca o sa fie 220 de episoade la fel ca in prima parte happy

| Mymy_9543 a răspuns:

Pai...sunt multe episoade.in primul raand nu s-a terminat nici manga care este cu mult inaintea animeului asa ca mai avem de asteptat...si nici autorul nu stie cand se va incheia si cum va fi finalul, deci in concluzie iti spun ca naruto shippuden nu se va termina prea curand

| Zyndux a răspuns:

Sunt 11 sezoane are in total 270 de episoade uite un site daca vrei sa-l vezi http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/

| andre1a a răspuns:

Exista cel putin 300 de episoade daca inca no aparut

| CRares95 a răspuns:

Pana acum o aparut 211 episoade. Le poti vedea pe www.animekage.com