| raluca17erw a întrebat:

Hi,tPU. Imi place de un coleg din clasa si lui cred ca la fel: ii este rusine sa se uite la mine când suntem la o distanta mica,dar când sunt la depărtare se uita si când ma uit si eu la el, se uita repede in jos sau in alta parte. Când am prezentat ceva in fata clasei se agita in banca si se uita pe pereti sau in alta parte in afara de mine,dar mai tragea cate un ochi si la mine; la alti colegi se uita fix in ochii lor,iar la mine se' fastacea'. Alta chestie, m-a intrebat cum stau cu dragostea laughing. in fine. Noi semănăm fizic foarte mult,dar si psihic, zici ca suntem fratibig grin

Oricum, el e genul de smecheras, dar e si timid mai ales in prezenta mea, care vrea o aventura ..la 17 ani, hormonii fac ca naiba laughing

Acum nu stiu. Eu nu prea ii dau importanta pentru ca nu vreau o relatie momentan.

Chiar credeti ca ma place sau doar asa o aventura/sa ma bage în pat?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Asta nu e comportamentul unei persoane care e atrasa doar fizic, clar simte ceva pentru tine. Daca si tu esti interesata de el, macar da-i niste semnale si mai continuati jocul asta al flirtului daca nu vrei sa intri intr-o relatie.