| JAYBEE a întrebat:

stie careva ce inseamna "bizzle"?

Răspuns Câştigător
| ramonikkk a răspuns:

Hm.dupa poza ta de profil imi dau seama ca esti fan justin bieber.De curand si-a schimbat numele de pe instagram in bizzle..Bizzle este cu siguranta o trimitere la muzica rap alimentand si mai mult zvonurile ca Bieber isi schimba stilul muzical ce l-a consacrat. Mai ales ca doar cu cateva zile inainte, Bieber s-a pozat in studioul de inregistrari alaturi de prietenii sai P. Diddy, Rick Ross, Wale, Stalley si Jermaine Dupri. Si ca sa fie sigur ca fanii sai sunt atenti, cantaretul a si postat pe Twitter : "Intotdeauna lucrez, intotdeauna creez".

| JAYBEE explică (pentru ramonikkk):

Da da, am aflat si eu
mc }{

2 răspunsuri:
| lizemm a răspuns:

e-Bizzle
o licitație on-line și site-ul de cumpărături (e-bay), în care oamenii și întreprinderile cumpăra și vinde o gamă largă de produse la nivel mondial.