| Hibriiiid a întrebat:

Hiihappy. Am o problemuta sa zic asa.Am o prietena din Canada care pleaca marti(24 august) si vrea sa organizeze o petrecere la care sunt si eu invitata. Ea a spus ca nu trebuie sa aducem cadouri insa eu as vrea sa ii duc ceva.Nu stiu cethinking Ma puteti ajuta? Multumeschappy

4 răspunsuri:
| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Buna!happy
Pai poti pui in rama o poza cu voi 2 ca sa o aiba amintire!
Sau un tricou cu text funny
O baratara cu numele tau ca sasi aducaaminte tot timpu de tine
Un ursuletz pufos:X
Nahoh go on sper ca te-am ajutat. dar depinde in ce buget te limitezi!tongue
Bafta!big grin

| pufoletedebomboana a răspuns:

Daruiestei ceva simbolic romanesc ...sau nu neaparat romanesc dar un obiect o vaza ornamentata frumos sau in stil romanesc sau o cana cu numele ei sau o cana cu "esti cea mai buna prietena ". Sper ca ti-am fost de ajutor.

| love_1617 a răspuns:

Pai:
---depinde de bani si varsta
---o geanta
---haine:*o bluza
*un pantalon
*trening
---daca ii plac animalele:*broasca testoasa
*hamster, papagal...
---bijuterii:cercei, bratara, colier
---sau ceva simplu facut de tine:sa faci portretul vostru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O mica iconita, o carte, un cd cu muzica romaneasca, o mica vaza Galle sau un obiect de artizanat, ceva tipic romanesc.