| anonim_4396 a întrebat:

Hlp! i! i! i! i! i! i! am si eu o problema...cam in fiecare seara ies cu rolele si sunt multi baieti cu biciclete bengoase, dar este unul care mereu terece pe langa mine nu stiu ce sa cred colegele mele spun ca ma place dar eu nu prea cred... ce ziceti ar trebui sa le cred pe prietenele mele?
risp! i! i! i! i! i! i! i!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Simte el ceva...love struck laughing

| juniper a răspuns:

Ai incredere in tine si in instinctul tau.

| JackieSue a răspuns:

Daca trece pe langa tine inseamna ca te place? Sau ce vrei sa zici?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Poate ca nu are pe unde sa treaca laughing

| Ralux a răspuns:

Draga mea, ia si tu problema asa:
daca tu esti in autobuz si este inghesuiala mare si tu esti intre un tip de 10 ani si unul de 30, inseamna ca amandoi te plac, sau incearca si iei sa isi faca loc printre inghesuiala si nu au unde sa stea?
Tipul nici nu te cunoaste si daca ar vrea sa te cunoasca ar fi intrat in vorba cu tine demult.Prietenele tale se comporta si ele specific varstei.Nimic mai mult.

Succes!
XoXo!kiss

| pepe a răspuns:

Ar trebui sa crezi in simturile tale si in intinctul tau.

| Allexaaaandra a răspuns:

Eu l'as lua deoparte si l'as intreba:"auzi tu, ai ceva la mine?" Stii.si faci ceva de genu' : "smug". eventual mai si zambesti putin big grin>.
Good luck girl smug

| al3xa_6696 a răspuns:

Poate baiatul nu are pe unde sa treaca si trece pe langa tine laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da tu simti ceva? cand trece pe langa tine? da ce bicicleta are? da colegele tale cati ani au? ce inseamna bengos? VREA sa fiti prieteni.bengosul.