| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a Inviat! TPUs am o intrebare pentru voi. am 18 ani. Nu stiu daca e o problema de personalitate (asa mi-au spus unii) >>
Majoritatea prietenilor mei adora sa se distreze prin discoteca sau petreceri. Nu stiu de ce dar pe mine nu ma fascineaza aceste modalitati. Prefer sa merg la iarba verde sau la restaurant nu prea imi place sa o fac lata cum se spune. Multi imi spun ca poate sunt depresiv laughing. Deseori imi place sa stau (1 -2 ore)sa ma gadensc la clipele cu "fosta", oare ea sa fie de vina sau personalitatea mea?

Răspuns Câştigător
| EANS a răspuns:

Te inteleg perfectlaughingDaca toate prietenel mele stau noaptea in club, ei bine eu prefer sa stau intr-un cort. undeva afara, departe de zgomot si sa ascult muzica relaxanta. si, nu, nu inseamna ca esti depresiv. Daca erai depreziv plangeai cand auzeai melodii triste, te taiai cu lamalaughing Sau alte prostiilaughing emo sunt persoane depresive(Adk ma rog, persoane cu nici un fel de speranta)laughing. Deci, in concluzie esti PerFect NoRMAl :*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si care eu credeam ca is singuru care gandeste la fel, uff socant laughing
Vad ca mai is 'ciudati' ca mine pe aici big grin
Sa facem un club laughing
Glumeam, si eu sunt la fel laughing urasc cluburile si discotecile big grin

| 93Anna93 a răspuns:

Eu am aproape 19 si nici mie nu imi place sa ies prin cluburi. Poate tine si de setul de valori pe care ni l-am impus.Nu vad nimic rau in lucrul asta si nici in faptul ca iti place sa te gandesti la lucrurile care iti plac.Totul este sa nu traiesti in trecut.Ai grija sa nu lasi timpul sa treaca pe langa tine.

| LittleMønster a răspuns:

Daca nu iti place sa o faci lata si ce le place lor sa faca nu inseamna ca esti depresiv.Gusturile difera!
Si de fazele cu fosta si ganditul e cam aiurea.Incearca sa gasesti alte activitati.