| Ariadna27 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......i-a-tinut/
Acus avem o luna decind ne-am despartit.
Ieri am avut o serbare, prietena mea cea mai buna a implinit 16 ani.A facut o petrecere la ea acasa.Acolo,am baut putina sampanie si chiar m-a ajuns la creier (beau foarte rar).Mai tirziu am plecat toti la discoteca.Am inceput sa dansamtoti.Am dansat vreo ora ca nebuna, fara sa stiu ca fostul de fapt era linga mine si ma privea.Cind l-am observat, la inceput m-am simtit cam prost dar mai apoi m-am gindit ca e o ocazie geniala sa-i demonstrez ca pot si fara el.Din moment ce el si-a gasit chiar din a doua zi pe alta.A stat 3 ore singur in discoteca si ma privit serios, nu s-a miscat din loc.Iar eu daca eram cu dispozitie la maxim am dansat fara sa ma opresc cu toata gasca.
Astazi, cind imi dau seama ce am facut.Ma gindesc, daca am facut bine sau nu.
Da, i-am demonstrat ca pot fi fericita si fara el.Dar am o alta intrebare: oare ce impresie si-a facut el de mine?
Pentru ca eu pina acum nu prea am dansat in discoteci.Si de felul meu sint foarte linistita.E prima oara cind m-a vazut asa.
P.S. Mie sentimentele nu mi-au trecut.Cind il vad, de fapt, imi vine sa pling.Si il vreau inapoi.Dar daca e cu alta nu pot sa-l intorc.Si plus la asta inteleg ca ii sint indiferenta si trebuie sa-l uit.
Am facut bine? sau nu?

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Este greu de spus daca ai procedat corect sau nu, dar iti adresez si eu o intrebae ca sa imi pot da sema de problema :
Ti-ai dori sa fii iar cu el?, Il doresti chiar asa de mult?