| fatafaraexperienta a întrebat:

HWY!:*
Buna! Sunt noua pe aici ...si la scoala am vazut un baiat tare dlaguuutsss.Imi place tare mult "mi-a cazut cu tronc".
Deseori se uita la mine,cateodata nedumerit si cand observ ca se uita la mine intoarce privirea laughing; e timid cand se uita la mine,dar cu celelalte fete e tare indraznet.
Azi,inainte sa merg acasa de la scoala m-am dus cu prietena mea cea mai buna pe care o cunoaste,la qiuveta si el a iesit de la ora si ne-a zimbit. VREAU sa fac cumva sa ma bage maii mult in seamakiss; cum o baga pe prietena mea (ei se cunosc de cativa ani, ea abia cateva luni.I-am povestit mamei si i-am zis ca vreau sa ma bage mai mult in seama si mi-a zis ca asa sunt baietiilaughing

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să ştii că dacă postezi o intrebare la Trivia/Amuzante nu primeşti nici măcar un raspuns serios. Aici primeşti doar batjocură. PACE!

| fatafaraexperienta explică (pentru anonim_4396):

De ce sa ma ia lumea peste picior cand eu am postat la dragoste si sex?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fatafaraexperienta):

Aici e T/A. Ori n-ai nimerit butonul care trebuie, ori ti-a mutat cineva intrebarea aici.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu război?

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Pentru că nu mai există o armată.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot timpul există un început.

| fatafaraexperienta explică (pentru anonim_4396):

Mdea...am observat abia acum, oricum nu mai conteaza...

| fatafaraexperienta explică:

CUM FaC Sa Ma BAgE MuLt mai MULT in sEaMa SI MA ImPrIETeNEs cU eL? noi nu vorbim deloc si ne vedem rar doar cand iese pe hol...