| Cucu_Mario_1978 a întrebat:

Idei pentru provocari nebune?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Striptease live pe Facebook!

| justanotheruser99 a răspuns:

-sa alergi 50 de metri cu gheata in pantaloni laughing
-sa te plimbi cu tomberonul prin tot centrul
-sa te certi cu porumbeii
-sa intrebi lumea daca vor sa se casatoreasca cu tine
-sa strigi pe strada ca esti cel mai bogat om din galaxie
-sa dansezi macarena pe strada in timp ce urli ca esti nebun(a)
-sa porti chiloti peste pantaloni zicand ca esti superman si sa intrebi oamenii daca au nevoie de ajutor

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ai putea sa faci urmatoarele lucruri.
-Sa pui ce cineva sa incerce sa-si linga subratul.
-Sa pui pe cineva sa se spele pe dinti cu o periuta folosita de altcineva(desi e ca dezgustator, ce-i drept).
-Sa pui pe cineva sa bea o sticla intreaga de apa minerala in 40 de secunde.
-Sa pui pe cineva sa-si puna un cub de gheata in pantaloni.
-Sa pui pe cineva sa faca farse la telefon unui cunoscut de al sau.
-Sa pui pe cineva sa se scobeasca in nas si apoi sa se stearga pe o persoana de langa el.
Sper ca e suficient ce am scris eu aici.