| agent007u a întrebat:

Salut! Idei de provocari mai nebune pe care sa le fac impreuna cu iubita mea?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa face ti un tort

| ania a răspuns:

Sa o ceri de nevasta si sa nu faci sex decat dupa casatorie.

| VoidEternal a răspuns:

Citiți o carte împreună. Iar dacă vreți să fie chiar o nebunie, citiți un manual de psihoterapie. laughing

| Lukasssz a răspuns:

Sa faceti baie in acelasi timphee hee

| Willis a răspuns (pentru Lukasssz):

Și să se spele unul pe celălalt.
?

Răspuns utilizator avertizat
| FreddieM a răspuns:

Îți dau o provocare dura. Sa ieșiți pe strada îmbrăcați cu hainele celuilalt. Dacă ești capabil sa faci asta, am alta și mai dura.
Cheers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să escaladați un munte. happy

| LostForForever a răspuns:

Sa mergeți într-un parc plin de căini da dinăia sălbatici rău sa puneți pe voi niște carne și urlați prin parc la 3 noaptea

| CristianPetre2002 a răspuns:

Invarte sticla dar cu dat de ciocane in cap sa vezi ce misto e senzatii tari bro senzatii tari laughing