| Mihaela_Bella_1990 a întrebat:

Dati-mi idei de provocari dar sa fie nebune cu adevarat traznite dar posibile! Va rog cat mai repede! happy

Răspuns Câştigător
| CreepyEmo a răspuns:

Buna. Pai uite cateva.:

* Sa mananci o lamaie cu tot cu coaja
* Sa strangi in mana gheata cu sare ( vezi ca e dureros)
* Sa mergi pe strada si sa canti manele/melodiile lui Fuego/etc
* Sa iti pui o esarfa pe ochi si sa il lasi pe unul din copii sa.ti dea sa mananci tot ce gaseste mai trasnit prin bucatarie
* Sa mergi cu cineva pe strada si sa cazi jos de. odata ca si cum ai lesina
* Sa mancati faina/praf de scortisoara
* Sa mergeti pe strada si sa intrebati babele daca fac selfie cu voi
* Sa faceti farse la telefon rudelor.
Sper ca te.am ajutat! Bafta! OuO

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Să mănânci o lopată.
Să săruți o babă.
Să lingi mânerul ușii.
Să cânți manele la biserică.
Să mănânci căcat.
Mai zic?

| Mihaela_Bella_1990 explică (pentru LoveSleep):

Am spus sa fie posibil de facut dar mai zi!

| Polizey22 a răspuns:

1.
Fa gangnamstyle in timp ce mergi pe linia de trecere

2. Du-te la un magazin si intreaba: aici se vind tankuri?

3. ICE BUCKET CHALLANGE!

4. Du-te la orice magazin sau fastfood si zici: Dati 10 lei pe 1 leu?

sper ca au fost bune!