| Laryx_6746 a întrebat:

Ce sa fac daca sunt baietoasa? Imi place un baiat, si nu stiu ce sa fac sa ma placa si el.Cum imi dau seama ca ma place si el? Imi e rusine sa-l intreb daca ma place.big grin

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Fi putin mai feminina.iti dai seama daca te place daca : iti zambeste, se uita l tine insistent, rade l glumele tale, te face sa razi, iti cere nr de telefon, id, vb cu tine mereu, se poarta mai frumos cu tine sau daca e genu mai nebun iti pune piedica te ia in brate iti da palme peste fund etc

| Hombre a răspuns:

Daca esti băieţoasă dă-te la fete, daca-ti place de baiat arată-te mai feminina.

| DroGuleTz a răspuns:

Off draga mea suntem in acceasi oala adica eu am fost pentru ca si eu eram mereu baietoasa si inca mai sunt.
Pana acum credeam ca nu voi fi cu nici-un baiat ma credeam exclusa mereu si cologa mea de banca era cea mai vruta dar am fost acum o saptamana la ziua unei prietene foarte bune care s-a mutatsad din pacate si m-am aranjat am fost eu, un baiat f f f dragut Iuli si care are 17 ani s-a indragostit de mene si mai s-a indragostit si unul Marian si mai sunt multi acum vb cu acel baiat si suntem indragostiti rau de tot acum sunt plecata dar o sa merg acolo si am sa-l vad dabia astept deci nu trebuie neaparat sa iti schimbi obiceiurile doar sa nu le arati la toti Asta e parerea meah sper ca ti-a placut povestioara meah pup dolce de tot

| Polaris a răspuns:

@piti - Da fatăwinking să ştii că ai foarte mare dreptate în ce ziciwinking şi eu îi recomand acelaşi lucruwinking eşti tare, fatăwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinkingwinking

| DarkBlood32 a răspuns:

Fi mai feminina.
baietii adora fetele finute, gingase, frumoase si elegante.

| piti_2627 a răspuns:

Pfffff cam greu nu e bine sa fii baietoasa incearca sa te schimb baietilor le place sa aiba langa ei o fata stilata si educata nu una care injura si vorbeste urat crede-ma eu stiu ce zic nu faci decat sa il indepartezi...schimbati comportamentul si dupa aia inceraca sa te bagi in seama cu elwinking daca nu vrea si nu iti da atentie nu insista lasa se intoarce singurwinking eu am fost la fel ca tine iti zic sincer lasa baietismele deoparte si educate ca o fata frumoasa si desteptawinking sper sa te ajute sfatu meuwinking bfata poate imi scrii si ma tii la curent cu tipuwinking te pup

| piti_2627 a răspuns:

Ms mult mhn2 pup:*