| Anca_Planet_Go a întrebat:

Im spuneti ce animalut sam mai cumpar in webkinz si nume am 5 animalute si sunt Pasare roz Pisica negra Iepure candy Pisica persana Koala si 8 camere 5 mari unde dorm ei 2 medi si casain copac nu-i camera si gradina

Răspuns Câştigător
| Alx?nd?? a răspuns:

Nu merge sa-ti dea ca t trebuie si un nume utilizator A si am 2 animalutze bani 7550 si doar 4 camere 2 medi si doua mici a si ia-ti o mata roz eu am una si so cheme rose adica rauz

10 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Ce intrebare interesanta...

| another_emo_girl a răspuns:

Vreau si eu animalut la webkinz...imi dai si mie unu pls?:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea dar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As spune sa iti cumperi un caine, nu conteaza de care, un dalmatian sau un caine portughez de apa; eu am 17 animalute; jumatate caini; nici o pisica; :-&

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parola ai?
atunci iti voi putea spune scriemi pe aidiul radufamili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dai si mie un cod din ele te rog frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda o pisica siameza.
Este foarte draguta.
Eu am un singur Webkinz, pisica siameza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei iti dau un cont:cu un catel sau una cu pisica? SDE00 DAIANADRAGUTA am un catel si pe altul am o pisica libelula99 daianafrumuasa! sper sa iti placabig grin

| IubescWebkinz a răspuns:

Pisica siameza-Fify,Clara,Kara,Blossom,Buttercup, Bubbles, Mellissa