| kissuletzz a întrebat:

Imi explica si mie cineva ce reprezinte mai exact "Illuminati"? merci

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

E greu de explicat in cateva cuvinte.
Uite aici doua documentare din care te lamuresti, bineinteles daca ai rabdare sa le vezi, ceeace eu chiar te sfatuiesc :
http://documentare.digitalarena.ro/the-illuminati-2005/
http://documentare.digitalarena.ro/......rist-2006/

| Dandelion7 a răspuns:

S.ar putea spune ca este o secta din care fac parte majoritatea vedetelor internationale. exista foarte multe lucruri de explicat asa ca iti propun sa te uiti pe you tube la "Demascarea industriei muzicale", sunt 11 episoade care au fiecare in jur de 10 minute. Dupa ce le vezi o sa pleci din fata monitorului schimbata si usor infiorata. Am uitat sa mentionez ca erau postate de cineva cu nume de utilizator gen bluesilvio sau ceva asemanator. Daca vrei explicatia stiintifica uita-te si la "Secretul masonilor iiluminati dezvaluit". E vorba de niste situatii sataniste nasoale in care intra vedetele de la Hollywood ca sa castige mai multa faima si ajung drogati, morti devreme, cand nu se supun li se insceneaza situatii jenante ca furturile, violurile sau chiar crimele, se jura ca nu au facut.o dar e prea tarziu si in final sfarsesc toti cu morti suspecte pe date care sunt comune sau au ceva cifre in comun. Sa nu fii foarte surprinsa cand aflii ca acolo au intrat si toate vedetele pe care le iubesti : Rihanna, Katty Perry, Lady Gaga etc. O semnificatie deosebita are melodia si clipul Umbrella, ma rog o sa veai tu acolo... BAFTA! NU scapa nimic.
Te pooop :*

| kissuletzz explică (pentru Dandelion7):

Wow,merci frumos de raspuns si eu te pup

| Dandelion7 a răspuns (pentru kissuletzz):

Nu ai pentru ce.

| PatrisuK a răspuns:

Vreau si eu sa stiu