| DarrenNvy a întrebat:

Imi palce enorm de un baiat! Partea este urata este ca mai e doar o saptamana de scoala crying( Aseara am avut banchetul si mi-a spus un coleg ca vroia sa danseze cu mine! Si cand am auzit eram in al noualea cer nici nu am am stiut cum sa reactionationez... atat de feritita eram. Cand dansam cu totii evident ca ma uitam la el si el se uita la mine. NU vreau sa imi creez sperante false. Eu as vrea sa ii spun ca imi place de el. doar ca imi este foarte rusine. Vreau sa mai spun ca nu doar ieri se uita la mine si la scoala o face si ma intimidez pentru ca este ciudat sentientul (in sens bun) NU stiu ce sa zic, voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E posibil sa te placa. Incearca sa vorbesti mai mult cu el ca sa te asiguri.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Simplul.daca ii place de tine iti spune! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i că îl placi, dacă n-ai curajul să îi spui în față. măcar trimite-i un mesaj.

| DanaFlorentina2002 a răspuns:

Incepe sa vorbesti cu el, cunoasteti-va mai bine, si dupa, poate, cine stie, iese ceva. Iesiti afara impreuna, nu conteaza daca iesiti in grup sau numai voi doi, daca iesiti in grup, cu atat mai bine, pentru ca iti vei da seama ca nu ii este rusine sa se afiseze cu tine. Asa am facut si eu si uite ca a functionat :3