| Smile2BHappy a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa, dar el ma vede ca pe o amica. Prietenele mele imi spun ca daca sunt cu el in clasa, el ma vede ca pe o sora. In schimb, nici nu cred ca stie ca eu exist. Ce sa fac sa nu ma mai ignore si sa intre si el in vorba cu mine?!? Dau vot la cel mai bun, as da si funda dar nu stiu cum ( pentru ca sunt noua )

3 răspunsuri:
| Smile2BHappy explică:

Nu mai rade. Sunt incepatoare.

| passyon22 a răspuns:

Pai,pana una alta fetele din clasa ta probabil sunt invidioase si n-ar vrea ca tu sa fi cu acel baiat.Eu te-as sfatui sa incerci sa-i atragi atentia intr-un fel, baga-te in seama, dialogati cat mai mult, incearca sa-l privesti cu ochi dulci dar nici prea rau ca apoi sa creada ca esti disperata! Incearca sa ii arati ca meriti atentia lui si ca esti speciala! Cu siguranta daca il vei impresiona intr-un mod placut, te va cauta el:*App.nu mai lua in seama ce zic colegii si cei din jurwinkingOamenii sunt foarte invidiosi :*Succes PUP

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Am un raspuns da e de fundalaughing. Cand raspunde cineva la intrebare ai in colt la raspuns ceva cu raspuns castigator.Dai pe el la minelaughing