| bububulinatutulina a întrebat:

Imi place de un baiat. eu l-am intrebat daca ma place, dar el spune ca nu si alte persoane spun la fel. dar eu cred ca totusi el simpte ceva. mereu cand sunt la scoala ma tachineaza, face glume, ma tine de mana, si niciodata nu isi i-a privirea de la mine dar el spune ca nu ma place! ce sfat imi dati?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ti-a zis clar ca nu te place, nu te place. Nu-l mai stresa degeaba. Pur si simplu asa glumeste el cu tine nu inseamna neaparat ca simte ceva pentru tine.

| T0T a răspuns:

Dacă zice nu, e nu. Fiecare pasăre pe limba ei piere.